Adorján János: A magyar kenyérkérdés. Első könyv. (A szegényedés lejtőjén. Diagnosztikai felvételek. Mezőgazdaságunk életéről) Bp., 1939, Mérnökök Nyomdája. 147 p. Kiadói papírkötésben.
Max Glass: A fékevesztett emberiség. Fordította Lengyel László. Bp., 1922, Pantheon 200 p. Kiadói papírkötésben. A címlap enyhén sérült. A Magyar Hirlap által átcímkézett példány.
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp. 1939. Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiad. 192 p. 429 p. 48 p. (arcképcsarnok) Kissé laza, kiadói, aranyozott dombornyomásos egészvászon-kötésben.
Tábori Pál: Ági cserkész lesz. Vidám kis regény lányoknak és fiúknak. Biczó András rajzaival. 2. kiadás. Bp., 1929, Dante. 75 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva.