Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

Adorján János: A magyar kenyérkérdés. Első könyv. (A szegényedés lejtőjén. Diagnosztikai felvételek. Mezőgazdaságunk életéről) Bp., 1939, Mérnökök Nyomdája. 147 p. Kiadói papírkötésben.
13312.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Robinson. Átdolgozta Győry Vilmos. Sajtó alá rend. Gaal Mózes. Bp., 1915, Érdekes Ujság. 160 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben.
13313.

Rufpreis:
2 000 HUF

13314.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bródy Sándor legszebb írásai. Bp., 1935, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13315.

Rufpreis:
1 000 HUF

Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Bp., é.n., Franklin. 165 p. 17 fényképpel és 1 térképpel. Kiadói félvászonkötésben.
13316.

Rufpreis:
1 800 HUF

13317.

Rufpreis:
800 HUF

13318.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13319.

Rufpreis:
2 000 HUF

13320.

Rufpreis:
6 000 HUF

13321.

Rufpreis:
4 000 HUF

13322.

Rufpreis:
1 200 HUF

13323.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF