Tábori Pál: Ági cserkész lesz. Vidám kis regény lányoknak és fiúknak. Biczó András rajzaival. 2. kiadás. Bp., 1929, Dante. 75 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva.