https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219780
13410
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216186
13411
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben. 1222327
13412
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
13413
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1236695
13414
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wathay Ferenc Énekes könyve. Hasonmás kiadás I-II. Bp., 1976, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben, fedőborítóval, mappában. A tokon és a kísérőkötetben néhány helyen bejegyzés.
Das Lot is nicht erreichbar
1216319
13415
266
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., é.n. Franklin. 216 p. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon-kötésben. A gerinc hosszanti csíkban enyhén sérült. 1217584
13416
266
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával: Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János
Das Lot is nicht erreichbar
1237336
13417
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219420
13418
266
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassi Bálint összes versei, szép magyar comoediaja és levelezése. Bp., 1974. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, kis kopással
Das Lot is nicht erreichbar
1233566
13419
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233615
13420
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács László: Az Erdélyi Helikon íróinak anthológiája 1924-34. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1235584
13421
266
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Posta képekben. Bp., 1963, Közlekedés és Postaügyi Minisztérium. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Ritka kiadvány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse