Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

13506.

Rufpreis:
3 000 HUF

13507.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet!
13508.

Rufpreis:
3 000 HUF

13509.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Budapesti Kir. Magy. Tudomány- Egyetem könyvtárának czímjegyzéke. XVIII. 1893.-dik évi gyarapodás. (1618 mű- 2201 kötet.) Bp. 1894. Kir. Magy. Egyetemi ny. 99 p. Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Tulajdonosi pecsétekkel.
13510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum libri sex. Pest, 1856, Beimel József - Kozma Vazul. Hozzákötve: Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum liber septimus. Buda, 1862, typis Regiae Universitatis Pestiensis. Kopott, későbbi, aranyozott vászonkötésben, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. /  Two collections of poems written in Latin by Hungarian Piarist author Endre Jallosics. Bound together, in half linen binding, the pages are a bit stained, otherwise in good condition.
13511.

Rufpreis:
6 000 HUF

13512.

Rufpreis:
5 000 HUF

13513.

Rufpreis:
5 000 HUF

13514.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bayer József: A magyar drámairodalom története. A legrégibb nyomokon 1867-ig. I. kötet. Bp. 1897. MTA. XV, [2] 541 p. Korabeli kopottas félbőrkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13515.

Rufpreis:
2 400 HUF

13516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. 1. köt. Szeged, 1940, Szukits. 1 t. VIII, 384 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerince kissé kopottas. Első összkiadás, a kötetben megjelent verseket tartalmazza. 1941-ben megjelent egy második kötet, amely a kötetbe nem rendezett verseket gyűjtötte egybe.
13517.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF