https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1301532
13554
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Grerguss Ágost: Népek lantja. A külföldi népdalok 2. bőv. kiadása. Pest, 1866, Emich Gusztáv. 1 t. (rézmetszetű díszcímlap), 156 p. Amatőr papírkötésben. 1300955
13555
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Virtute fideque : Festschrift für Otto von Habsburg zum fünfzigsten Geburtstag. Wien-Munchen, 1965, Herold. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1301048
13556
266
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
980176
13557
266
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1131284
13558
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1133479
13559
266
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gellért Oszkár: Testvérbánat csillaga. Régi és uj versek 1900-1922. Első kiadás. Gyoma, 1922, Kner. 160 l. A fametszésű könyvdíszeket Jaschik Álmos rajzolta. Fűzve, kiadói borítóban. Körülvágatlan
Das Lot is nicht erreichbar
1219425
13560
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással
Das Lot is nicht erreichbar
1321329
13561
266
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 5. kiad. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1319116
13562
266
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája Jaschik Álmos rajzaival (Bp.) 1935. Genius. 189p. Kiadói, illusztrált hártyapapír-borításos kartonálásban, gerincen zsinórbefűzéssel, szép állapotban 1319105
13563
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
Das Lot is nicht erreichbar
1320112
13564
266
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal, jó állapotban. 909090
13565
266
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Articuli Diaetales Posoniensis Anni 1791. Posonii, 1791. Füskuti Landerer. 136p. Néhány lap kissé szamárfüles. Fűzve, kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse