Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1233544
13458
266
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon díszkötésben.
1317813
13459
266
1320188
13460
266
Shakespeare idézetek - Shakespearian quotations. Összeáll. Ifj. Blanár Imre. Rákosi Jenő előszavával. Bp. 1928, Biró. 152 sztl. lev. 12 t. Angol - magyar kétnyelvű kiadás. Kiadói, kissé sérült félbőrkötésben, a szerkesztő Blanár Imre dedikációjával, valamint egyéni pecsétjével. 1320191
13461
266
Heine: Firenzei éjszakák. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., 1923, Dante. Hungária ny. 91 p. A címlappal együtt négy, színezett kőnyomattal. Kissé kopottas kiadói félvászonkötésben.
1321311
13462
266
Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont" 111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban
1321317
13463
266
1321315
13464
266
Ego: Dr. Barkó Miklósné. Bp., 1930. Szerzői. Dedikált! Kiadói papírkötésben, Gerincnél kissé elvált és kis hiány. 1330905
13465
266
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1330903
13466
266
1330894
13467
266
1330898
13468
266
Kőműves Imre: Egy marék hamu. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1330900
13469
266
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF