Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
13470.

Rufpreis:
1 000 HUF

Miklós Pál: Az Iparművészeti Múzeum gyűjteményei. Budapest, 1963, Magyar Helikon. Kiadói egsézvászon kötésben fedőborítóval
13471.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prohászka Ottokár: Elmélkedések az evangéliumáról. I-II. Budapest, é.n., Szent István Társulat. Egészvászon kötésben
13472.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csurka István vegyes könyv tétel, 3db: Egy fogadó lelkivilága, Kettes kolbász, Vasárnapi menü, Kiadói kötésben
13473.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Budapest, 1959, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
13474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely András: Az ókori kelet művészete. Budapest, 1983, Képzőművészeti Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben
13475.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

gróf Széchenyi István: Lovakrul. Pesten, 1828. Petrózai Trattner. (8)+IV+(1)+6-245+(1)p. Első kiadás! Széchenyi első nyomtatásban megjelent műve!  Ebben foglalja össze a lótenyésztés színvonalának emelésével kapcsolatos javaslatait, köztük a lóversenyek rendezésére vonatkozó elképzeléseit. Későbbi, igényesen elkészített, aranyozott egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
13476.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

13477.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Debrecen. Városismertető könyv. Összeállította: Tóth Béla. Debrecen, 1939, Szerző Kiadása. Kiadó, foltos papírkötés, képekkel illusztrált, egyébként jó állapotban.
13478.

Rufpreis:
2 000 HUF

13479.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Madách Imre: Az ember tragédiája. A pesti napló olvasóinak. Bp., 1897, Athenaeum. A költő arcképével, egy kézirat-hasonmással és Zichy Mihály öt fénynyomatú képével. Kiadói, aranyozott egészvászon-díszkötésben. Gerinchiányos, viseltes kötésben.
13480.

Rufpreis:
1 000 HUF

13481.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF