Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320679
13566
266
1320249
13567
266
1320272
13568
266
Ady Lajos: Ady Endre. Bp., 1923, Amicus. 245 p. 6 t. Korabeli félvászon-kötésben. Festett előzéklapokkal.
1321349
13569
266
Bolgár-Magyar szótár. Bp., 1956. Akadémiai kiadó
1316587
13570
266
1321065
13571
266
1320697
13572
266
Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.
1320550
13573
266
Vécsey Leó: Az életcirkusz. Különös történet. Bp., 1926, Unio Könyvkiadó. 160 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1320942
13574
266
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1218832
13575
266
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 1219332
13576
266
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. 1216859
13577
266
Lelkes Nándor József: Kurucok előre... Novellák a legendás kuruckorból. Bp., é.n., Pax Kiadóvállalat. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. A kötet lapjai ázástól hullámosak. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF