Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

13494.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13495.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13496.

Original half-leather binding, except some minor faults in good condition

Rufpreis:
8 000 HUF

13497.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13498.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ady Endre : Az utolsó hajók. Versek. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Földessy Gyula. Bp., 1923, Athenaeum. 158 p. A borítórajz Kozma Lajos munkája. Kiadói papírkötésben..
13499.

Rufpreis:
4 000 HUF

13500.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával!
13501.

Rufpreis:
2 000 HUF

13502.

Rufpreis:
2 000 HUF

13503.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. A fordító dedikációjával!
13504.

Rufpreis:
6 000 HUF

13505.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF