Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320930
13373
266
1321092
13374
266
Kerecsendi Kiss Márton: Vándorévek. Hasonmás kiadás. Bp., é.n., Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói papírkötésben.
1320210
13375
266
1320151
13376
266
1252091
13377
266
1334026
13378
266
Coelho, Paulo(3 db könyv): A Zahir, A Piedra folyó partján ültem és sírtam. Mint az áradó folyó. 2003, 2005, 2012, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban. 1334142
13379
266
Verne Gyula: Utazás a Föld középpontja felé. Geiger Richárd rajzaival. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 1333381
13380
266
Halász Kálmán (szerk.): Brassai előhívás, levelek (1920-1940). A szerző 59 fényképével és rajzával. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kemény kötésben.
1285284
13381
266
Cholnoky Jenő: A jégvilág. A sarkkutatások története. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kis sérüléssel. A címlap hiányzik.
1285127
13382
266
Wass Albert: Farkasverem. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben. 1285252
13383
266
Nyirő József: A sibói bölény. Bp., 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, enyhén sérült előzékkel.
1285253
13384
266
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF