Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

13373.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kerecsendi Kiss Márton: Vándorévek. Hasonmás kiadás. Bp., é.n., Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói papírkötésben.
13374.

Rufpreis:
1 000 HUF

13375.

Rufpreis:
2 400 HUF

13376.

Rufpreis:
1 800 HUF

13377.

Rufpreis:
2 000 HUF

Coelho, Paulo(3 db könyv): A Zahir, A Piedra folyó partján ültem és sírtam. Mint az áradó folyó. 2003, 2005, 2012, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13378.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula: Utazás a Föld középpontja felé. Geiger Richárd rajzaival. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13379.

Rufpreis:
3 000 HUF

Halász Kálmán (szerk.): Brassai előhívás, levelek (1920-1940). A szerző 59 fényképével és rajzával. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kemény kötésben.
13380.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cholnoky Jenő: A jégvilág. A sarkkutatások története. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kis sérüléssel. A címlap hiányzik.
13381.

Rufpreis:
800 HUF

13382.

Rufpreis:
800 HUF

Nyirő József: A sibói bölény. Bp., 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, enyhén sérült előzékkel.
13383.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13384.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF