Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 290

13530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jonathan Swift: Gulliver utazásai. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, amatőr módon lefestett nyl-kötésben. Számozott (787.) példány!
13531.

Rufpreis:
1 200 HUF

13532.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

13533.

Rufpreis:
1 000 HUF

13534.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés 80 Színes hasonmással. 1939-es kiadás reprint változata. Bp., 1984, ÁKV.  Kiadói, kissé megfakult egészvászon-kötésben.
13535.

Rufpreis:
1 000 HUF

13536.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13537.

Rufpreis:
3 000 HUF

13538.

Rufpreis:
1 000 HUF

13539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
13540.

Rufpreis:
800 HUF

Ibsen Henrik: Solness építőmester. Három felvonásos színmű. Ford. Gömöri Jenő. Előszó Kosztolányi Dezső: Bp., 1910, Ransburg. (Jókai ny.) 123 l., 2 t. (3 helyett). A borítót és a mumellékleteket Seyfert Ottó rajzolta.  Fuzve, rajzos, kiadói borítóban. A borító sérült, a gerincen ragasztócsíkkal rögzítve.
13541.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF