https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 290
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1221730
13530
266
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ibsen Henrik: Peer Gynt. Drámai költemény. Ford. Patthy Károly. Bp. 1918, Nyugat. 178 p. Korabeli félbőrkötésben. 1222330
13531
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jonathan Swift: Gulliver utazásai. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, amatőr módon lefestett nyl-kötésben. Számozott (787.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1097149
13532
266
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
909814
13533
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
Das Lot is nicht erreichbar
961510
13534
266
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1314899
13535
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kolb Jenő: Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés 80 Színes hasonmással. 1939-es kiadás reprint változata. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói, kissé megfakult egészvászon-kötésben. 1248406
13536
266
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
965206
13537
266
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
1286368
13538
266
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1219520
13539
266
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1300596
13540
266
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1299707
13541
266
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ibsen Henrik: Solness építőmester. Három felvonásos színmű. Ford. Gömöri Jenő. Előszó Kosztolányi Dezső: Bp., 1910, Ransburg. (Jókai ny.) 123 l., 2 t. (3 helyett). A borítót és a mumellékleteket Seyfert Ottó rajzolta. Fuzve, rajzos, kiadói borítóban. A borító sérült, a gerincen ragasztócsíkkal rögzítve.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse