https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 333

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1922 Bp., muzslai és mocsoládi Kampis János (1861-1922) politikus, helyettes államtitkár, a Szent István Film Rt. ügyvezető alelnöke, a Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm
1
20547.

1922 Bp., muzslai és mocsoládi Kampis János (1861-1922) politikus, helyettes államtitkár, a Szent István Film Rt. ügyvezető alelnöke, a Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1922 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. II. évf. Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1922. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
20548.

1922 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. II. évf. Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1922. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
20549.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1923 Bp., nagyunyomi Sényi Péter (1871-1923) m. kir. kormányfőtanácsos, cs. és kir. korvettkapitány, a Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. üzletvezető igazgatója, a III. oszt. Vaskorona-rend, a III. oszt. Katonai Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, apró lapszéli sérüléssel, 23x30 cm
1
20550.

1923 Bp., nagyunyomi Sényi Péter (1871-1923) m. kir. kormányfőtanácsos, cs. és kir. korvettkapitány, a Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Rt. üzletvezető igazgatója, a III. oszt. Vaskorona-rend, a III. oszt. Katonai Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, apró lapszéli sérüléssel, 23x30 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1923 Bp., kelecsényi Fejérpataky László (1857-1923) m. kir. udvari tanácsos, helyettes államtitkár, a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója, az Országos Széchényi Könyvtár igazgatója halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm
1
20551.

1923 Bp., kelecsényi Fejérpataky László (1857-1923) m. kir. udvari tanácsos, helyettes államtitkár, a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója, az Országos Széchényi Könyvtár igazgatója halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1923 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. III. évf. Egy szám híján (10.) Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1923. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
20552.

1923 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. III. évf. Egy szám híján (10.) Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1923. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
1923 Bp., Magyar Királyi Államvasutak szabályzata a poggyászhordárok alkalmazása és azok szolgálata tárgyában, foltos
1
20553.

1923 Bp., Magyar Királyi Államvasutak szabályzata a poggyászhordárok alkalmazása és azok szolgálata tárgyában, foltos

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1923 Báli utravaló humoros újság az Angol-Magyar Bank báljáról 20p. szakadással + újságcikk
1
20554.

1923 Báli utravaló humoros újság az Angol-Magyar Bank báljáról 20p. szakadással + újságcikk

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
1924 Bp., csákányi Marx János (1850-1924) valóságos belső titkos tanácsos, vasúti mérnök, szakíró, MÁV elnök-igazgató halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 22x29 cm
1
20555.

1924 Bp., csákányi Marx János (1850-1924) valóságos belső titkos tanácsos, vasúti mérnök, szakíró, MÁV elnök-igazgató halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 22x29 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1924 A bortörvény fontosabb rendelkezéseinek kivonata nagy méretű plakát. Hajtva, jó állapotban 35x55 cm
1
20556.

1924 A bortörvény fontosabb rendelkezéseinek kivonata nagy méretű plakát. Hajtva, jó állapotban 35x55 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1924 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. IV. évf. Teljes évfolyam 1-4. szám. Bp., 1924. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
20557.

1924 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. IV. évf. Teljes évfolyam 1-4. szám. Bp., 1924. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
1924 Gyermeknaptár az 1924. évre. XXVI. évfolyam. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
1
20558.

1924 Gyermeknaptár az 1924. évre. XXVI. évfolyam. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse