Drucksachen

Zahl der Lose: 333

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
20571.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
20572.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1929 The Horden Collieries Ltd. angol szénbánya ismertető kiadványa, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, jó állapotban, 72 p. / English coal mine booklet with black-and-white photos
20573.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1930 Pusztagyenda, tiszabeői Hellebronth Géza (1855-1930) országgyűlési képviselő, földbirtokos halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
20574.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1930 Szabó Dezső Exodus c. könyvének dedikálása plakát 30x45 cm + A műről szóló későbbi újságcikk
20575.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1930 Szózat, kiadja: Országos Testnevelési Tanács, Piatnik Rt.. Budapest, üvegezett keretben, 44×33 cm
20576.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány, kitöltetlen igazolvány résszel.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Kir. M. Egyetemi-ny. ny.),31 p. Kiadói papírkötés,
20577.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1930 Hegymászó. A Budapesti Turista Egyesület hivatalos lapja. II. évf. 1. szám 20p.
20578.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1930 Schneider Jacquet &amp; Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben      ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet &amp; Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen
20579.

ca 1930 Schneider Jacquet & Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben
ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet & Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1930 6 db hajós menükártya
20580.

ca 1930 6 db hajós menükártya

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival
20581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1930-1931 A Pesti Napló képes magazin egy kötetnyi bekötött számai, korabeli félvászon kötésben, nagyon izgalmas képanyaggal
20582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF