Drucksachen

Zahl der Lose: 333

cca 1930-1935 2 db orvosi témájú kiadvány: Erős Gedeon: A kórbonctani rheumakutatás ujabb eredményei. A gyógyászat tudományos közleményei 75. évf. 31-32. sz. (Különlenyomat.) Kissé foltos, sérült borítóval, 10+[2] p. + David Werner: Az insulin-kezelés klinikája gyakorló orvosok részére. 12 p.
20583.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1931 Budapesti Nemzetközi Turista Kongresszus prospektusa. 1931, Szept. 7-15. Bp., 1931, Ifj. Kellner Ernő-ny., foltos, 4 sztl. lev. + 2 sztl. lev.
20584.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1931 Spemanns Alpen Kalender, kb. 104 képes oldalt tartalmazó alpesi naptár, 24x16 cm
20585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1931 A Magyarország Rádiója. Sárga hetiműsor. Az európai és északafrikai rádióállomások hullámtáblázata (1931 február). Kissé viseltes, foltos, 4 p.
20586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1932 A Zólyomvármegyei egyesület meghívója, budapesti jubláris közgyűlésre.
20587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20588.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1933 Bp., karátsonyfalvi és beodrai gróf Karátsonyi Jenő (1861-1933) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, a Budapesti Önkéntes Mentőegyesület elnöke, az I. oszt. Vaskorona-rend és számos további kitüntetés tulajdonosa halotti értesítője, 23x30 cm
20589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1933 A második segéd legio nagyobbik fürdőjének maradványa a Flórián-téren. Kihajtható prospektus. Bp., Székesfővári háziny., 3 sztl. lev. Kissé foltos, intézményi bélyegzővel.
20590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
20591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
20592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1934-1936 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat számai egybekötve: XXXIII. évf. 1-10. sz., XXXIV. évf. 1-10. sz. (A számokat nem sorrendben kötötték be!) Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
20593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1935 Bp., ghymesi és gácsi gróf Forgách János (1870-1935) nyugalmazott nagykövet, főrendiházi és felsőházi tag, a Lipót-rend és a Ferenc József-rend nagykeresztjének tulajdonosa halotti értesítője, apró lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm
20594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF