Drucksachen

Zahl der Lose: 333

ca 1750-1850 10 db XVIII és XIX. századi szentkép és ima, rézmetszetek, kézzel írtak, litografáltak
20450.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
ca 1800-1940 A Győr asszonyfáról származó Hollósy családdal kapcsolatos levelek, okmányok, járadékkölcsön, stb fa dobozban
20451.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül!  Wien 1884.  Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /
20452.

[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül!
Wien 1884.
Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1812 Orosz nyelvű összeírás cseh területekről. magyar vonatkozással 44x38 cm
20453.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1848. Juni 26. Gerad' aus! Politisches Abendblattt für's Volk
20454.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1850-1870 Virágokat ábrázoló litográfiák, 5 db, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, változó állapotban, 14,5x21,5 cm
20455.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1857. sept. 20. I. évf. 37. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 577-592 p. Benne Jókai Mór: Bolivár c. írásának részletével (577-580 p.) Eredeti papírborítóban, fűzött kötéssel.
20456.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1861 Miskolc, téves szövegezésű halotti értesítő
20457.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1864 ,,Hoch Karolinának édes atyja, Hoch János, által néhai Halász Zsigmond ellen 1817-ben kezdett, és általa 1859-ben annak örökösei ellen átalakitott, ezen örökösök részéről 1863-ban megujitott, kártalanitási perét illetőleg a felvilágositó értesités, és az arra vonatkozó tényállás előterjesztése." Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6 p. Az első oldalon királyi [ítélő]tábla feljegyzésével.
20458.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1865 Pest, Leitenbauer M. Amideus szervita pesti zárdafőnök halotti értesítője
20459.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
20460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1870 Litho áttört üdvözlőkártya 10x6,5 cm
20461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF