Drucksachen

Zahl der Lose: 333

20462.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1873 Bp., Ráth Péter (1812-1873) gyógyszerész, az Országos Közegészségügyi Tanács tagja, a Budapesti Gyógyszerész Testület elnöke, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 26,5x21 cm
20463.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm
20464.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1880 3 db csipke litho szentkép
20465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1880 2 db színezett női divatillusztráció, paszpartuban, külső méret: 48x35 cm
20466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1880-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány tétel, benne betétkönyvek, születési anyakönyvi kivonatok régi újságok, munkakönyv,
20467.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1883 Vasárnapi Ujság XXX. évf. 6 száma (25,26,27,28,29, 30), 1883. jun. 24., julius 1.,8., 15., 22., 29. Változó állapotban.
20468.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1887 Besztercebánya, thuriki és komjáthnai Thuránszky Józsefné, szül. raggambi Fluk Irmin (Fluck Irma) (1847-1887) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x22 cm
20469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1889 A Miskoczi polgári dalos egylet alapszabályai. 16p.
20470.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár.   ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm
20471.

ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár.

ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1890-1900 Afrikanischer Löwe (Afrikai oroszlán), Alpenflanzen. Színes litográfia, papír, Lepzig, F. A. Brockhaus, az egyik hajtott, 24x30 cm, 16x25 cm
20472.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1890-1920 3 db csipke litho szentkép
20473.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF