Drucksachen

Zahl der Lose: 333

1911 Bp., emőkei Emich Gusztáv (1843-1911) cs. és kir. asztalnok, m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, nyomdász, könyvkiadó halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20511.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1911 Bp., Hieronymi Károly (1836-1911) valóságos belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, volt belügyminiszter és kereskedelemügyi miniszter halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20512.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1912 Bp., beleházi Bartal Szilárd (1867-1912) m. kir. honvéd-lelkész, pápai káplán, a Koronás Arany Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20513.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1912 Sárospatak, özv. Windisch-Graetz (Windischgrätz) Lajosné, szül. cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Valéria (1843-1912) cs. és kir. palotahölgy, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
20514.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1912-1925 Erdélyi épületek ábrázoló különféle nyomatok, 5 db. Közte Szászfejéregyház templom 3 db, Székelyudvarhelyi székelykapu, Szászkézd templom 1 db. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 1912,1918-1925. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm
20515.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Az 1913. évi kiadás változatlan szövegű utánnyomása. Bp., 1947, (Otthon-ny.), 152 p. Kiadói papírkötés.
20516.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
20517.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1913 Bp., Hampel József (1849-1913) udvari tanácsos, régész, múzeumigazgató, az MTA tagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20518.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20519.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1913-1925 Felvidéki épületek vagy "épületdíszeket" ábrázoló különféle nyomatok, 8 db. Márkusfalva 3 db (1 db látkép, Máriássy-kastély 2 db), Szepesszombati lakóház 1 db, Gölnicbányai szentségház díszei 1 db, Poprád római katolikus templom 2 db, Poprád római katolikus templom orgonája. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm és 56x23 cm közötti méretben
20520.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
20521.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
1915 Tárcanaptár az 1915. évre, aranyozott lapélekkel, lovas plakettel
20522.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF