Drucksachen

Zahl der Lose: 333

cca 1900 Pferderassen (Lófajták), színes litográfia a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, 24x30,5 cm
20486.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900-1910 Quarnero [Kvarner]. Abbazia, A. Dietrich, 32 fekete fehér képet tartozó leporello. Illusztrált haránt-alakú kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello ketté szakadt.
20488.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900-1930 Függőhidak (Brooklyn híd, Lánchíd) és közlekedési eszközök (svábhegyi fogaskerekű vasút, automobilok, stb.), 4 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, ill. Révai Kereskedelmi Lexikonából, részben kissé foltos, 30x24 cm körül
20489.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
cca 1900-1930 A Díszítőművészet mellékletei: 4 béléspapír terv, varró-készlet ?Winkler Margit terv, leányszoba, ebédlő terv, Pataky Piroska batik-munka, Juhász Árpád alakos hímzés, Damkó József mézeskalács bábu minták, összesen 10 db
20490.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1901 Szentes, sajóvadnai Vadnay Andor (1859-1901) országgyűlési képviselő, Csongrád vármegye főispánjának halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm
20491.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1903 Szikra képes hetilap 1. évf. 2-3 sz. (induló szám), benne Linek Lajos, Kürthy György, Márk Lajos, Bér Dezső, Kubinyi Sándor és Nagy Zsiga illusztrációival. Bp., Magyar Hirlapkiadó Rt.-ny., 8 p., 8p.. Kissé szakadt,
20492.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1903 Jövendő folyóirat áprilisi, májusi, októberi, márciusi, júniusi, szeptemberi számai hónaponként egybekötve, 6 kötetben, sérült egészvászon kötésben,
20493.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1904 Sövényháza (Ópusztaszer), sövényházi Fricke György (1827-1904) nyug. cs. és kir. tábornok, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Győr vármegye törvényhatósági tagjának halotti értesítője, kis lapszéli szakadással, 23x29 cm
20494.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
ca 1900-1960 Vegyes okmány gyűjtemény Miskolc környéki számlák, reklámok, egyéb iratok, okmányok, kb 60db gyűrűs berakóban
20495.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Bolla Gábor: Magyar Dal-Album. (Album National Hongrois.) 200 Magyar Népdal Gyűjteménye zongorára - Braunschweig, [1890 körül], Henry Litolff?s Verlag 80p. - Aranyozott, festett gészvászon-kötésben. Jó állapotban.
20496.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1900 Üres album képeslapokhoz, fotókhoz, kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban
20497.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1904 Magyarország és Ausztria egymásközti kereskedelmi forgalmának 1904. évi kimutatása gazdasági ágak szerint csoportosítva. Kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, [3] p.
20498.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF