Drucksachen

Zahl der Lose: 333

1915 Bécs, gróf Coudenhove Kunó (1858-1915) cs. és kir. kamarás, honvéd ezredes, a máltai lovagrend tiszteletbeli lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 24x29,5 cm
20523.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20524.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1915 Bp., nagyjeszeni báró Jeszenszky László (1887-1915) főszolgabíró, a cs. és kir. 13. jászkun huszárezred tart. főhadnagya halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20525.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1915-1917 Magyarországi épületeket ábrázoló nyomatok, 4 db: Bp., Battányi tér 4. sz., Szigetvár plébánia templom, Jakovali Hassan Pascha Dsamija pécset, Mecset Pesten. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 1915,1917. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm
20526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1916 Bp., Vasárnap Könyv I. félév, kiadja: az Országos Közművelődési Tanács, hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
20527.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
1916 Pestszentlőrinc, báji Patay András (1837-1916) nyug. cs. és kir. tábornok, Debrecen és Nagyvárad városok főispánja halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29,5 cm
20528.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1916 Bécs, verőczei gróf Pejácsevich László (1828-1916) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, főrendiházi tag, az Aranygyapjas rend és a Szent István-rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x29,5 cm
20529.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1916 Az Érdekes Újság: A Jövő Kertje c. gyermekszépségverseny elismerő oklevele, Pólya Tibor (1886-1937) grafikájával, hajtva, 42x30 cm
20530.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1917 Blantz Jenő: A buza előállitási költsége a háboru alatt. Mezőgazdasági tanulmány. Tűzött papírkötés, kissé foltos, 8 p.
20531.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1917 Bp., dömsödi Hajós József (1853-1917) cs. és kir. kamarás, főrendiházi tag, országgyűlési képviselő halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20532.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1917 A tojáskészletek bejelentése plakát méretű hirdetés, szakadásokkal
20533.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban
20534.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF