1915 Bécs, gróf Coudenhove Kunó (1858-1915) cs. és kir. kamarás, honvéd ezredes, a máltai lovagrend tiszteletbeli lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 24x29,5 cm
1915 Bp., nagyjeszeni báró Jeszenszky László (1887-1915) főszolgabíró, a cs. és kir. 13. jászkun huszárezred tart. főhadnagya halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
cca 1915-1917 Magyarországi épületeket ábrázoló nyomatok, 4 db: Bp., Battányi tér 4. sz., Szigetvár plébánia templom, Jakovali Hassan Pascha Dsamija pécset, Mecset Pesten. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 1915,1917. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm
1916 Bp., Vasárnap Könyv I. félév, kiadja: az Országos Közművelődési Tanács, hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
1916 Pestszentlőrinc, báji Patay András (1837-1916) nyug. cs. és kir. tábornok, Debrecen és Nagyvárad városok főispánja halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29,5 cm
1916 Bécs, verőczei gróf Pejácsevich László (1828-1916) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, főrendiházi tag, az Aranygyapjas rend és a Szent István-rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x29,5 cm
1917 Bp., dömsödi Hajós József (1853-1917) cs. és kir. kamarás, főrendiházi tag, országgyűlési képviselő halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm