cca 1935 Wohnzimmer, Sitzecken und Kamine. Herausgeber Alexander Koch. Német lakberendezési katalógus, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva, több lapon Kocsis Ferenc szegedi műasztalos-mester bélyegzőjével. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1936 Berlini Garmisch-Partenkircheni téli olimpia gyűjtőképek (Sammelwerk Nr. 14. Olympia 1936 - Band II), összesen 28 db, 9x12 cm Hátoldalán nyomtatott feliratokkal 1936 Berlin Garmisch-Partenkirchen Winter Olympic Games collection photos (Sammelwerk Nr. 14. Olympia 1936 - Band II), 28 pieces in total, 9x12 cm With printed inscriptions on the back
1936 Bp., id. ruttkai Erődi-Harrach Béla (1846-1936) udvari tanácsos, tankerületi főigazgató, a Magyar Földrajzi Társaság tiszteletbeli elnöke, a III. oszt. Vaskorona-rend, a francia Becsületrend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 22,5x30 cm
1937 Kállósemjén, gróf Wolkenstein-Trostburg Oswald (1843-1937) cs. és kir. kamarás, huszárőrnagy, az I. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérüléssel, 23x30 cm
1937 Bp., felsőkorompai Simontsits Elemér (1869-1937) valóságos belső titkos tanácsos, Tolna vármegye főispánja, felsőházi tag, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 23x30 cm