Drucksachen

Zahl der Lose: 333

cca 1941 Atlétikai edzéstervezet. Mintaterv a magyar edzésrendszerből. Összeáll.: Dr. Kismartoni Károly. Hajtva, 59x84 cm
20645.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1941 A budapesti VI. kerületi magyar királyi állami Mária Terézia leánygimnázium évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Bp., 1941, Hunnia-ny., 69+[3] p.+ 3 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20646.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1941 Jelenkor. Felelős szerk.: Katona Jenő. III. 1.-24. sz. 1941. jan. 1. - dec. 15. Kopott félbőr-kötésben.
20647.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1941-1942 Különlenyomatok, 4 db, közte 3 dedikált: Kirándulás a Tengerszem csúcsra, A nápolyi Orto Botanico, A Fertő-tó őstörténetéből, A hazatért erdélyi föld
20648.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1942 Címeres, vallásos, a Kálvineum által kiadott litho nyomat üvegezett keretben. 17x22 cm
20649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1942 Magyar Közgazdaság XII. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 1. - dec. 24. sz. Főszerk.: Perley Lajos. Átkötött félvászon-kötés, benne sérült lapokkal is, az első lap javított.
20650.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1942 Az Én újságom. Tündérvásár. 53. évf. 30. szám, borító nélkül
20651.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
20652.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Lestyán Sándor: Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Leányintézete. Kiadói papírkötésben
20653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.) 1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);  1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.); 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.); 1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.); 1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);  Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.
20654.

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.)
1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);
1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.);
1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.);
1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.);
1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);
Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1944 "Szálasi! Szálasi! Szálasi!", II. világháborús kétoldalas röplap, 13x15 cm
20655.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm
20656.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF