1941 A budapesti VI. kerületi magyar királyi állami Mária Terézia leánygimnázium évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Bp., 1941, Hunnia-ny., 69+[3] p.+ 3 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1941-1942 Különlenyomatok, 4 db, közte 3 dedikált: Kirándulás a Tengerszem csúcsra, A nápolyi Orto Botanico, A Fertő-tó őstörténetéből, A hazatért erdélyi föld
1942 Magyar Közgazdaság XII. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 1. - dec. 24. sz. Főszerk.: Perley Lajos. Átkötött félvászon-kötés, benne sérült lapokkal is, az első lap javított.
1943 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1943, Sérült papírborítóval
1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.) 1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.); 1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.); 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.); 1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.); 1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.); Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.
ca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm