Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 49

Iacob Cats: Alle de Wercken. Amsterdam, 1658, Jan Jacobz Schipper, 1 (díszcímlap) t.+16+164+20+26+2+27-30+4+15+1+5+195+7+2+52+8+180+16+192+12+193-265 [helyesen 261]+9+8+74+6+81-104+34+6+8+6+40 [helyesen 42]+4+108+8+64+1-2+3-12 p. Holland nyelven. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas rézmetszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal, kissé foltos lapokkal, restaurált és néhány (4-5) részben pótolt lappal, valamint az utolsó 5 lap kézzel írt pótlás, néhány lapon szakadással, az első díszcímlap sérült, egy kétoldalas tábla a szélein sérült, hiányos.  Jacob Cats (1577-1660) holland költő, emblemata költő, humorista, jogász és politikus.
24522.

Iacob Cats: Alle de Wercken. Amsterdam, 1658, Jan Jacobz Schipper, 1 (díszcímlap) t.+16+164+20+26+2+27-30+4+15+1+5+195+7+2+52+8+180+16+192+12+193-265 [helyesen 261]+9+8+74+6+81-104+34+6+8+6+40 [helyesen 42]+4+108+8+64+1-2+3-12 p. Holland nyelven. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas rézmetszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal, kissé foltos lapokkal, restaurált és néhány (4-5) részben pótolt lappal, valamint az utolsó 5 lap kézzel írt pótlás, néhány lapon szakadással, az első díszcímlap sérült, egy kétoldalas tábla a szélein sérült, hiányos.

Jacob Cats (1577-1660) holland költő, emblemata költő, humorista, jogász és politikus.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Silke van Dyk: Die Ordnung des Konsense. Berlin, 2006, Sigma. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24523.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Theo Green: Piano Key Transparency. Berkeley [CA], 1982, Inkblot Publications, 25 sztl. lev. Angol nyelven. A borító illusztációja Theo Green munkája. Illusztrált papírkötésben, foltos borítóval.
24524.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Charlotte Bronte: Jane Eyre. hn., én., . Nelson &amp; Sons, 1 t. + 517+XI p. Angol nyelven. 1913-as ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
24525.

Charlotte Bronte: Jane Eyre. hn., én., . Nelson & Sons, 1 t. + 517+XI p. Angol nyelven. 1913-as ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
H. P Robinson: La Photograhie en plen air. Seconde Partie Paris, 1889. Gauthier-Villars Et fils. II, 59 + (1) p. Kiadói papírborítóval, borító elvált. (A tájkép fotózás művészeti szempontjairól szóló munka, illusztrációkkal)
24526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iustinus, Marcus Iunianus: Iustini Historiarum Philippicarum Ex Trogo Pompeio Libri XLIV. Tomus Primus. Notis et Indice Illustravit Eligius Johanneau. Parisiis, 1830, C. L. F. Panckoucke, 2+VIII+232 p. Latin nyelven. Korabeli kopott, foltos egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
24527.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Forberg, Friedrich Karl: De figuris Veneris. (The Manual of Classic Eotology).1967, Holloway House Publishing. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24528.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ware, Caroline F.: Greenwich Village 1920-1930. New York, Harper Colophon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24529.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Clauren, H[einrich]: Drey Tage aus meinem Leben. Das arme Kind. Der Giftmord. Hozzákötve: Verfehlte Liebe. (Keine Erfindung.) Der Brauttanz. Lustspiel in fünf Aufzügen. Wien, 1825, Bey Anton v. Haykul, 1 t. +58+65+1+23+1 p;+1 t.+68+112 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kissé foltos lapokkal, két lapon szakadással.
24530.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Zabusky, Stacia E.: Leunching Europe. An Ethnography of European Cooperation in Space Science. New Jersey, Princeton.
24531.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Schmidt, Siegfried J.: Die Selbstoganisation des Sozialsystems Literatur im 18. Jahrhundert. 1989, Suhrkampf. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24532.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Lasch, Christoph: Progress and Its Critics. The True and Only Heaven. New York / London, 1991, Norton &amp; Company. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24533.

Lasch, Christoph: Progress and Its Critics. The True and Only Heaven. New York / London, 1991, Norton & Company. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF