Es ist zu lizitieren
24527.
Bücher: Andere Sprachen
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Iustinus, Marcus Iunianus: Iustini Historiarum Philippicarum Ex Trogo Pompeio Libri XLIV. Tomus Primus. Notis et Indice Illustravit Eligius Johanneau. Parisiis, 1830, C. L. F. Panckoucke, 2+VIII+232 p. Latin nyelven. Korabeli kopott, foltos egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |