Bücher: Andere Sprachen Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511739
24534
524
Books: Other languages
Smith, John: Marko und Kaido. 2003. Félvászon kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511953
24535
524
Books: Other languages
White, Richard: Inventing Australia. Images and Identity 1688-1980. 1981, Allen & Unwin. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511960
24536
524
Books: Other languages
Copeland, Lewis and Faye: 10 000 Jokes, Toasts & Stories. New York, Doubleday & Company. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511917
24537
524
Books: Other languages
Gibson-Graham - Resnick - Wolff: Re/Presenting Class. Essays in Postmodern Marxism. Durham & London, 2001, Duke University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516848
24538
524
Books: Other languages
Maurice Maeterlinck: Von der Inneren Schönheit. Auszüge und Essays. Hrsg. von Maria Kühn. Düsseldorf-Leipzig,én., Karl Robert Langwiesche Verlag, 204+4 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511901
24539
524
Books: Other languages
Fuentes, Carlos: Christoph, Ungeborn. 1994, Rowohlt. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518084
24540
524
Books: Other languages
Almanach. Herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften 1915. Berlin, stb., Verlag von Velhagen&Klasing. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511753
24541
524
Books: Other languages
Gary, Romain: The Dance of Genghis Cohn. New York, 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521610
24542
524
Books: Other languages
Silone, Ignazio: Das Abenteuer eines armen Christen. 1973, DTV. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521673
24543
524
Books: Other languages
Grass, Günter: Grimms wörter. Eine Liebesklärung. München, 2012, Deutscher Taschenbuch Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511749
24544
524
Books: Other languages
Kerouac, Jack: On the Road. New York, 1957. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521793
24545
524
Books: Other languages
Grossmann, David: Der Kindheitserfinder. 1998, DTV. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF