Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 49

Smith, John: Marko und Kaido. 2003. Félvászon kötés, jó állapotban.
24534.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
White, Richard: Inventing Australia. Images and Identity 1688-1980. 1981, Allen &amp; Unwin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24535.

White, Richard: Inventing Australia. Images and Identity 1688-1980. 1981, Allen & Unwin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Copeland, Lewis and Faye: 10 000 Jokes, Toasts &amp; Stories. New York, Doubleday &amp; Company. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24536.

Copeland, Lewis and Faye: 10 000 Jokes, Toasts & Stories. New York, Doubleday & Company. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gibson-Graham - Resnick - Wolff: Re/Presenting Class. Essays in Postmodern Marxism. Durham &amp; London, 2001, Duke University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24537.

Gibson-Graham - Resnick - Wolff: Re/Presenting Class. Essays in Postmodern Marxism. Durham & London, 2001, Duke University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Maurice Maeterlinck: Von der Inneren Schönheit. Auszüge und Essays. Hrsg. von Maria Kühn. Düsseldorf-Leipzig,én., Karl Robert Langwiesche Verlag, 204+4 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
24538.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fuentes, Carlos: Christoph, Ungeborn. 1994, Rowohlt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24539.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Almanach. Herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften 1915. Berlin, stb., Verlag von Velhagen&amp;Klasing. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24540.

Almanach. Herausgegeben von der Redaktion von Velhagen und Klasings Monatsheften 1915. Berlin, stb., Verlag von Velhagen&Klasing. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gary, Romain: The Dance of Genghis Cohn. New York, 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24541.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Silone, Ignazio: Das Abenteuer eines armen Christen. 1973, DTV. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24542.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Grass, Günter: Grimms wörter. Eine Liebesklärung. München, 2012, Deutscher Taschenbuch Verlag. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24543.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kerouac, Jack: On the Road. New York, 1957. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24544.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Grossmann, David: Der Kindheitserfinder. 1998, DTV. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24545.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF