Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 49

Alkhamissi, Khaled: Taxi. London, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24546.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
24547.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Corpus Poetarum Latinorum unoo volumine absolutum. Editit Guilielmus Ernestus Weber. 1833, typis Henrici Ludovici Broenneri. Ludovicus Vayer (Vayer Lajos?) névbejegyzésével. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24548.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
24549.

Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe
Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Oeuvres Complétes de Moliére. Avec des notes de divers commentateurs. Paris, 1838, Chez Firmin Didot Fréres, 1 t. + 4+725+7 p. Francia nyelven. Későbbi átkötött szecessziós bambuszmintás kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, 1917-es possessori bejegyzéssel.
24550.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Cicero kolligátum:  Ciceros Brutus de Claris Oratoribus. Erklärt von Otto Jahn. 2. Auflage. Weidmannsche Buchhandlung, 1856. 168p.,   Otto Heine: M. Tulli Ciceronis, De Officiis ad Marcum Filium, Libri Tres. Berlin, Weidmann,, 1866. 252p.   Chrestomathia Ciceroniana: ein Lesebuch für mittlere Gymnasialklassen. Marcus Tullius Cicero , C. F. Lüders. P 1867. Publisher: B. G. Teubner, 94p   M. Fabii Quintiliani Institutionis oratoriae, libri decimus.Erklärt von Dr. G. T. A. Krüger. Leipzig, 1891.Teubner, 76p. Javított kartonált papírkötésben
24551.

Cicero kolligátum:
Ciceros Brutus de Claris Oratoribus. Erklärt von Otto Jahn. 2. Auflage. Weidmannsche Buchhandlung, 1856. 168p.,

Otto Heine: M. Tulli Ciceronis, De Officiis ad Marcum Filium, Libri Tres. Berlin, Weidmann,, 1866. 252p.
Chrestomathia Ciceroniana: ein Lesebuch für mittlere Gymnasialklassen. Marcus Tullius Cicero , C. F. Lüders. P 1867. Publisher: B. G. Teubner, 94p

M. Fabii Quintiliani Institutionis oratoriae, libri decimus.Erklärt von Dr. G. T. A. Krüger. Leipzig, 1891.Teubner, 76p. Javított kartonált papírkötésben

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
24552.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Der Hausfreund. Eine Sammlung von Erzählungen und Geschichten mit vielen Holzschnitten. In drei Holzschnitten. Leipzig, 1853., Georg Wigand, 9 t. + 104;+98+6;+11 p. Gazdag, fametszetű képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
24553.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
24554.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2 db francia nyelvű könyv: Barbier, Auguste: Iambes et poemes. Paris, 1869, E. Dentu. Félbőr-kötésben, jó állapotban, kissé kopottas gerinccel. + La Fontaine, [Jean de]: Fables et épitres. Introduction par Émile Faguet. Paris, é.n., Nelson. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
24555.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ted Hughes: Elmet. Poems by - -. Photographs by Fay Godwin. London - Boston, 1994, Faber and Faber. Angol nyelven. Fay Godwin fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
24556.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Szvetlana Joszifovna Allilujeva] Swetlana Allilujewa: Zwanzig Briefe an einen Freund. Wien, 1967, Fritz Molden. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24557.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF