Es ist zu lizitieren
24555.
Bücher: Andere Sprachen
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
2 db francia nyelvű könyv: Barbier, Auguste: Iambes et poemes. Paris, 1869, E. Dentu. Félbőr-kötésben, jó állapotban, kissé kopottas gerinccel. + La Fontaine, [Jean de]: Fables et épitres. Introduction par Émile Faguet. Paris, é.n., Nelson. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |