Es ist zu lizitieren
24525.
Bücher: Andere Sprachen
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
3 600 HUF
Charlotte Bronte: Jane Eyre. hn., én., . Nelson & Sons, 1 t. + 517+XI p. Angol nyelven. 1913-as ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |