https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 165

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm
1
12084.

Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm
1
12085.

Szécsi Jolán: Szerelmespár. Jelzett, kis felületi hibákkal, m: 33 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm
1
12086.

Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm
1
12087.

Tamás László Kaposvár szálváza, mázas kerámia, jelzett, lepattanással, m: 35,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
1
12088.

Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
1
12089.

Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm
1
12090.

Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm
1
12091.

Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm
1
12092.

Horváth S. Lány csokorral, Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibával. 14 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm
1
12093.

Lekváros fazék és szilke, Erdély, XIX. sz. mázas cserép, kis sérülésekkel d: 31 cm, m:19 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
cca 1970/80 Iparművész falitál, plasztikus díszítéssel, csorgatott- és vulkánmázas, kis mázhibákkal, tűzhibával, jelzés nélkül, d: 28 cm
1
12094.

cca 1970/80 Iparművész falitál, plasztikus díszítéssel, csorgatott- és vulkánmázas, kis mázhibákkal, tűzhibával, jelzés nélkül, d: 28 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
1
12095.

Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse