Keramiken Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3304538
12096
522
4800
Art-ceramics
Német lávamintás váza, jelzett, d: 18 cm, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3432620
12097
522
3200
Art-ceramics
Ugrasztott mázas kerámia váza, jelzett, m: 15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3431801
12098
522
4400
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. eleje, mázhibával, m: 22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3431785
12099
522
3800
Art-ceramics
Modernista váza, jelzés nélkül, 16x11x8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3429481
12100
522
Art-ceramics
Holland tulipántál alátéttel. Jelzés nélkül, mázrepedéssel, d: 14 cm, m: 9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3426878
12101
522
Art-ceramics
Kecskeméti szilke, kis sérüléssel, m: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3427163
12102
522
Art-ceramics
Gránit kerámia tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3426875
12103
522
Art-ceramics
Tejes edény. Dél-Alföld, cca 19. sz. középső harmada, mázhibákkal, m: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3426881
12104
522
Art-ceramics
Fazék. Mezőtúr, 19. sz. vége, mázsérüléssel, m: 21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3427846
12105
522
Art-ceramics
Aratókorsó. Alföld, cca 1900, sérült, m: 28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3431782
12106
522
Art-ceramics
Iparművész ikebana, hibátlan, d: 13 cm, m: 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3431509
12107
522
Art-ceramics
Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen