Keramiken Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3432418
12108
522
Art-ceramics
Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3431797
12109
522
Art-ceramics
Magas köcsög. Észak-Magyarország, repedéssel, m: 30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3415802
12110
522
Art-ceramics
Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412566
12111
522
Art-ceramics
Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3415785
12112
522
Art-ceramics
Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3415763
12113
522
Art-ceramics
Fehérmázas iparművész ikebana, 16x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3412576
12114
522
Art-ceramics
Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3166351
12115
522
Art-ceramics
Reguly váza és tál, váza kis sérüléssel és jelzett, m: 27 cm alatt. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3415776
12116
522
3200
Art-ceramics
Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3397987
12117
522
3800
Art-ceramics
Beres István horpasztott testű váza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3270989
12118
522
Art-ceramics
Somogyi Árpád (1926-2008): Férfi büszt. Mázas kerámia, sérülésekkel, javított, jelzett, m: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3398933
12119
522
Art-ceramics
Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen