Keramiken Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362266
12132
522
3200
Art-ceramics
KN jelzéssel: Korsó pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3340861
12133
522
Art-ceramics
Antik kancsó, cca 1900, mázsérüléssel, m: 14,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3340910
12134
522
Art-ceramics
Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3340883
12135
522
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, m: 26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3346038
12136
522
3200
Art-ceramics
Színes ruhás lány. Kézzel festett kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopással 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3340422
12137
522
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, m: 16,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3352657
12138
522
Art-ceramics
Karcagi mázas falitál, jelzett, kis mázhibával, d: 32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3338977
12139
522
Art-ceramics
Tófej kínáló, lepattanással, h: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3345359
12140
522
Art-ceramics
Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3352531
12141
522
Art-ceramics
4 darab mázas kerámia tárgy, közte jelzett, mázhibával, d: 18 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3340908
12142
522
3800
Art-ceramics
Tófej nagyváza, jelzés nélkül, m: 35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
2987280
12143
522
22000
Art-ceramics
Bolbáné Szeles Magda (1935-2020): Gitározó nő. 3 darab csempére festett zománckép, alsó csempe repedt. Zsűrizett, 45x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen