https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Keramiken

Zahl der Lose: 165

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
1
12000.

Janáky Viktor (1933-1999): Absztrakt kristálymázas falitál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm
1
12001.

Jelzett ökörvérmázas kerámia váza, lakkozott fa talapzaton, hibátlan, teljes m: 44 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1
12002.

Szemereki Teréz (1947-): Kúp objekt. Kézzel formált kerámia, jelzett, hibátlan, m: 18 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm
1
12003.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 37 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm
1
12004.

Komlós Zsoké. Mázas kerámia, készült a Komlós testvérek tervei alapján. Jelzett, alján gyári hibákkal, zsinórozása nélkül, mázhibával, 26x25 cm /// Komlós Jockey. Glazed ceramic, made after the designs of the Komlós brothers. Marked, with factory flaws on the base, without cord, with glaze defect, 26x25 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.
1
12005.

Komlós. A nyúl viszi a puskát. Vadász a kutyával. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 28x27 cm /// Komlós. The Rabbit Carries the Rifle. Hunter with Dog. Glazed ceramic. Signed, flawless, 28 × 27 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm
1
12006.

Tál. Borszék, 19. sz. vége, sérüléssel, d: 24 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm
1
12007.

Asszonyi Tamás (1942-): Ülő nő. Festett kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 20 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm
1
12008.

cca 19. sz. vége - 20. sz. eleje, Olasz ónmázas fedeles edény. Jelzés nélkül, fogója és szájánál restaurált, m: 36 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm
1
12009.

Bubelényi Zsanna: Kötögető nő. Faliplakett. Jelzett, minimális kopással, 33x30 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm
1
12010.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár váza. Jelzett, minimális kopással, 17x20 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
1
12011.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse