Keramiken

Zahl der Lose: 165

3 darab erdélyi bokály, közte Józsa János Korond, kopással, m: 22,5 cm
12012.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olasz karcolt díszítéses kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 15 cm
12013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Herend Pottery gyertyatartó. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm
12014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szilke. Mázas cserép, Torda, 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 13 cm
12015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Erdélyi István mid-century váza. Hibátlan, m: 32 cm
12016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Fekete kerámia falimaszk, 24x20 cm
12017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hódmezővásárhelyi ritka pink mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ugrasztott mázas iparművész váza, Terv.: Várdeák Ildikó, minimális mázhibával, m: 22,5 cm
12019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hegyiné Lux Ágnes: Geometrikus falitál. Jelzett, kis kopással, d: 23,5 cm
12020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Józsa János Korond madárpár mintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 33 cm
12021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szerzetes figurás italos palack, számozott, hibátlan, m: 23 cm
12022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Tófej mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm
12023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen