Keramiken Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3506526
12012
522
Art-ceramics
3 darab erdélyi bokály, közte Józsa János Korond, kopással, m: 22,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508378
12013
522
Art-ceramics
Olasz karcolt díszítéses kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3506925
12014
522
Art-ceramics
Herend Pottery gyertyatartó. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511084
12015
522
Art-ceramics
Szilke. Mázas cserép, Torda, 20. sz. eleje, mázhibákkal, m: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3503525
12016
522
Art-ceramics
Erdélyi István mid-century váza. Hibátlan, m: 32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508438
12017
522
Art-ceramics
Fekete kerámia falimaszk, 24x20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3502342
12018
522
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi ritka pink mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503541
12019
522
Art-ceramics
Ugrasztott mázas iparművész váza, Terv.: Várdeák Ildikó, minimális mázhibával, m: 22,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503558
12020
522
Art-ceramics
Hegyiné Lux Ágnes: Geometrikus falitál. Jelzett, kis kopással, d: 23,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3506520
12021
522
Art-ceramics
Józsa János Korond madárpár mintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3507224
12022
522
3200
Art-ceramics
Szerzetes figurás italos palack, számozott, hibátlan, m: 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3504359
12023
522
Art-ceramics
Tófej mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen