Keramiken Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3484423
12036
522
Art-ceramics
Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3489605
12037
522
Art-ceramics
Kis Zoltán Hódmezővásárhely 6 darab csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3489848
12038
522
Art-ceramics
Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3484404
12039
522
Art-ceramics
Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3484602
12040
522
Art-ceramics
Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3489860
12041
522
Art-ceramics
Elefántos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23x37 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3490708
12042
522
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490397
12043
522
Art-ceramics
Karcagi mázas kerámia edény, alján jelzett (Karcag Agyagipar), hibátlan d: 17 cm, m: 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3480296
12044
522
Art-ceramics
Madármintás festett kerámia óratest, d: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3484608
12045
522
Art-ceramics
Kerámia sörös korsó, fém fedéllel, 17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492978
12046
522
Art-ceramics
13 db kerámia fali dísztányér, közötte Soos kerámia, Wedgewood porcelán, stb NEM POSTÁZZUK noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3490444
12047
522
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen