Drucksachen

Zahl der Lose: 256

1884 Szemle Illusztrált gazdasági és sportrovatokkal. szerk: gróf Zichy Imre, gróf Kreith Béla. 2. évfolyam. Kb 3/4 évfolyam 1-21. szám szeptemberig. Korabeli sérült félvászon kötésben, néhány sérült, egy-két hiányzó lappal.
20160.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1885 Temesvár, Jelmezes batyubál magyar és német nyelvű meghívója.   1885 Timisoara, Invitation in Hungarian and German to the Costumed Ball.
20162.

1885 Temesvár, Jelmezes batyubál magyar és német nyelvű meghívója.

1885 Timisoara, Invitation in Hungarian and German to the Costumed Ball.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm
20163.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
cca. 1890 Támogatói ív az "Ex Oriente Lux" (Keletről jön a fény) társaság felállításához. A nyomtatvány egy kiváló kordokumentuma a magyar ős- és eredettörténete iránt feléledt érdeklődésnek a dualizmus kori Magyarországon. A társaság a magyar őstörténetet és a honfoglalást, illetve az azt követően kialakuló etnikai fejlődést kívánta vizsgálni, egyúttal a magyar nép nyelvi vagy ethnológiai rokonait feltárni. Eredményeik forráskiadványokban és a társaság saját folyóiratában kerültek volna kiadásra. Két ív, kitöltetlenek. A társaság nem került felállításra. Kissé sérült
20164.

cca. 1890 Támogatói ív az "Ex Oriente Lux" (Keletről jön a fény) társaság felállításához. A nyomtatvány egy kiváló kordokumentuma a magyar ős- és eredettörténete iránt feléledt érdeklődésnek a dualizmus kori Magyarországon.
A társaság a magyar őstörténetet és a honfoglalást, illetve az azt követően kialakuló etnikai fejlődést kívánta vizsgálni, egyúttal a magyar nép nyelvi vagy ethnológiai rokonait feltárni. Eredményeik forráskiadványokban és a társaság saját folyóiratában kerültek volna kiadásra. Két ív, kitöltetlenek. A társaság nem került felállításra. Kissé sérült

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1894 Kossuth Lajos halálával foglalkozó újság és újságkivágás gyűjtemény.
20165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1897 Meghívó a Magyar Királyi József-Műegyetem 1897/98-ik tanévének megnyitása alkalmából. aranyozott, dombronyomott címer díszítéssel 22x15 cm
20166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1897 Karlsbad, 47 fekete-fehér képet tartalmazó kihajtható leporello, egy lapon hajtásnyommal, kettő lap foltos, egy helyen javított, névbélyegzéssel és dátumozással. Kissé foltos, kissé kopott aranyozott, festett egészvászon-kötésben, borító: 12x17 cm közötti méretben
20167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1899 Bp., Hoor Vencel (1825-1899) nyug. cs. és kir. vezértörzsorvos, a Lipót- és Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20168.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1900 Magyar koronázási palást, színes litográfia, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, kis lapszéli sérüléssel, 15,5x24 cm
20169.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1900 Venezia 32 vedute leporello
20170.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1900 Temesvár leányiskolai bizonyítvány hajtva 4p . / Girl school diploma folded
20171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
20172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen