Es ist zu lizitieren
20160.
Drucksachen
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
1884 Szemle Illusztrált gazdasági és sportrovatokkal. szerk: gróf Zichy Imre, gróf Kreith Béla. 2. évfolyam. Kb 3/4 évfolyam 1-21. szám szeptemberig. Korabeli sérült félvászon kötésben, néhány sérült, egy-két hiányzó lappal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |