Drucksachen

Zahl der Lose: 256

1910 Bp., felsőeőri Farkas Sándor (1841-1910) nyug. cs. és kir. altábornagy, a Lipót-rend lovagja halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20197.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1910 Album Osijeka. Eszéki képeket (képeslapokat) tartalmazó füzet. 9 db beragasztott lap zsinórfűzött füzetben   cca 1910 Album Osijeka. Booklet containing pictures (postcards) from Osijek. 9 glued pages in a cord-bound booklet.
20198.

cca 1910 Album Osijeka. Eszéki képeket (képeslapokat) tartalmazó füzet. 9 db beragasztott lap zsinórfűzött füzetben

cca 1910 Album Osijeka. Booklet containing pictures (postcards) from Osijek. 9 glued pages in a cord-bound booklet.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1865 Nemzeti Színház Macbeth c. előadás színházi plakát 32x38 cm Foltos
20199.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
ca 1910 Eger-putnoki vonal vasutasai táncestélyére szóló meghívó
20200.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1910 Kb 30 db kitöltetlen elsőáldozási, keresztelési oklevél 3-4 fajta
20201.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1910 Élet. Szépirodalmi és kritikai hetilap. II. évf. I-II. köt. (Teljes évfolyam 2 kötetben.) Szerk.: Andor József. Bp., 1910, Stephaneum-ny., VI+[2]+866 p.; VI+[2]+836 p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
20202.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1912 Biztosítási és Közgazdasági Lapok XVIII. évf. 1-24. sz. (teljes évfolyam egybekötve), főszerk.: Török Jenő Endre. Egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel.
20203.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
20204.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal.
20205.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel.
20206.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1914 Berchtesgaden, album 12 db fekete-fehér képpel, sérült borítóval, 12x20 cm + A Rajna Köln-Mainz szakasza, kihajtható, színes panorámakép, sérült, két részre vált, kb. 184x17 cm
20207.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1916 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve, háborús képanyaggal, szakadt lapokkal is
20208.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen