Drucksachen

Zahl der Lose: 256

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évfolyam. Szerk.: Schmittely József. Bp., Légrády, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés.
20209.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1917 Bp., Építőipari mintalapok, Egyszerű szerkezetek és épületek, Iparosok Könyvtára
20210.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1918 Meghívó a Budai Margit Mária Kongregáció által a hadbavonultak gyermekei javára rendezett jótékonysági estélyre, műsorral + az estélyen előadott ,,A hadi cipő" című táncos előadás gépelt szövege
20211.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1920 Római Fürdőtelep Egyesület fejléces levélpapír, boríték és tagsági igazolvány
20212.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
cca 1920 Gölnicvölgye, idegenforgalmi prospektus. Gelnica - Gölniczbánya Városháza Idegenforgalmi Irodája. Kosice/Kassa, "Globus"-ny., fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal, 4 sztl. lev.
20213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
cca 1920 Ricordo di Firenze, leporello, egyik kötéstábla hiányzik
20214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
20215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1920-1930 4 db olasz képes leporelló: Ricordo di Roma, Catania, Firenze, Basilica di S. Antonio di Padova. Változó állapotban.
20216.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1920-1940 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, rajta a korban népszerű egyházi személyekkel, közte Kaszap Istvánnal.
20217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1922 Filet-Arbeiten Heft III, kézimunka (hímzés) útmutató füzet, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb sérülésekkel, ázásnyomokkal, 40 p. + 1928 Bp., Weszely István fejléces számla női fürdőruháról
20218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1923 Meghívó a Nemzeti Szalon őszi tárlatára, Lenhard Alice vernissageára
20219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db: 1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.; 1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.
20220.

1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db:
1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.;
1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen