Drucksachen Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3366231
20233
522
Printed Materials
ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3366233
20234
522
Printed Materials
cca 1930 Kb 40 db szentkép noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3491766
20235
522
Printed Materials
1930, 1936, 1937 A Magyar Úriasszonyok Lapja 3 db száma sérülésekkel + Gyulay Boros Mária: Kézimunkakincsek könyve noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3380725
20236
522
900
Printed Materials
cca 1930-1940 Verbőczi-féle (Verbőczy Kálmán) célzást segítő eszközök útmutatói, össz. 6 db noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3488748
20237
522
Printed Materials
cca 1930-1940 Celer szorzótábla, szerző és felelős kiadó: Paksy Jenő, spirálfűzéses kartonált papírkötésben, 26,5x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3382327
20238
522
Printed Materials
cca 1930-1960 Vegyes könyvismertető prospektusok, árjegyzékek, közte magyar és német nyelvűek, változó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3510959
20239
522
Printed Materials
1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. máju 25. III. évf. 7. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. +1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504964
20240
522
Printed Materials
1931-1932 A Magyar Lányok c. folyóirat 40 db szórványszáma, hozzá az 1932. évi tartalomjegyzékkel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3502946
20241
522
4800
Printed Materials
1931-1941 Tolnai Világlapok, 49 szám. Benne kb. a fele háborús időszakból származó szám, de benne karácsonyi és Augusztus 20. szám is. Változó állapotban, közte jó állapotúak és sérültek is. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3383003
20242
522
500
Printed Materials
1932 Magyar Szövetkezés. Az 1898. évi XXIII. t.-c. alapján alakult Országos Központi Hitelszövetkezet Hivatalos Közlönye XXXIV. évfolyam lapszámai egybekötve. Bp., 1932, Pátria R.t. Kiadói félvászon-kötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3415163
20243
522
Printed Materials
1932-1933 Vegyes keresztényszocialista témájú tétel, újság, meghívók, 7 db noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3506242
20244
522
Printed Materials
1932-1944 Magyarosan nyelvművelő folyóirat szórványszámai, összesen kb. 45 db, változó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen