Drucksachen

Zahl der Lose: 256

ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István
20233.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1930 Kb 40 db szentkép
20234.

cca 1930 Kb 40 db szentkép

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1930, 1936, 1937 A Magyar Úriasszonyok Lapja 3 db száma sérülésekkel + Gyulay Boros Mária: Kézimunkakincsek könyve
20235.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1930-1940 Verbőczi-féle (Verbőczy Kálmán) célzást segítő eszközök útmutatói, össz. 6 db
20236.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
cca 1930-1940 Celer szorzótábla, szerző és felelős kiadó: Paksy Jenő, spirálfűzéses kartonált papírkötésben, 26,5x11 cm
20237.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1930-1960 Vegyes könyvismertető prospektusok, árjegyzékek, közte magyar és német nyelvűek, változó állapotban
20238.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. máju 25. III. évf. 7. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. +1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
20239.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1931-1932 A Magyar Lányok c. folyóirat 40 db szórványszáma, hozzá az 1932. évi tartalomjegyzékkel
20240.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1931-1941 Tolnai Világlapok, 49 szám. Benne kb. a fele háborús időszakból származó szám, de benne karácsonyi és Augusztus 20. szám is. Változó állapotban, közte jó állapotúak és sérültek is.
20241.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1932 Magyar Szövetkezés. Az 1898. évi XXIII. t.-c. alapján alakult Országos Központi Hitelszövetkezet Hivatalos Közlönye XXXIV. évfolyam lapszámai egybekötve. Bp., 1932, Pátria R.t. Kiadói félvászon-kötésben.
20242.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1932-1933 Vegyes keresztényszocialista témájú tétel, újság, meghívók, 7 db
20243.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1932-1944 Magyarosan nyelvművelő folyóirat szórványszámai, összesen kb. 45 db, változó állapotban
20244.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen