https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 256

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal.
1
20185.

1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
1
20186.

1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1
20187.

1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet
1
20188.

1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,
1
20189.

1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc,

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült
1
20190.

1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal.
1
20191.

1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1909 - 1912 Hotel Brioni és Freiburgi 6 db menükártya
1
20192.

1909 - 1912 Hotel Brioni és Freiburgi 6 db menükártya

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
1910 Rábacsanaki Molnár Lajos emlékezete 17 p.
1
20193.

1910 Rábacsanaki Molnár Lajos emlékezete 17 p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1919 Bp., a Liget Klub meghívója Turchányi Tihamér ,,Kommunisztikus törekvések a múltban" c. előadására
1
20194.

1919 Bp., a Liget Klub meghívója Turchányi Tihamér ,,Kommunisztikus törekvések a múltban" c. előadására

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1910 Szecessziós, dombornyomott meghívó vajai táncmulatságra 18x12 cm
1
20195.

ca 1910 Szecessziós, dombornyomott meghívó vajai táncmulatságra 18x12 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1910 Debreceni Vámőrkerület nyilvántartás ruházat és egyéb felszerelési tárgyakról. Kitöltetlen 32p.
1
20196.

ca 1910 Debreceni Vámőrkerület nyilvántartás ruházat és egyéb felszerelési tárgyakról. Kitöltetlen 32p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse