Drucksachen Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3411694
20185
522
Printed Materials
1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3385812
20186
522
500
Printed Materials
1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3471230
20187
522
Printed Materials
1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
800 900 1 000
3493080
20188
522
Printed Materials
1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466984
20189
522
Printed Materials
1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3194386
20190
522
Printed Materials
1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3487291
20191
522
Printed Materials
1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3486593
20192
522
3400
Printed Materials
1909 - 1912 Hotel Brioni és Freiburgi 6 db menükártya noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3507441
20193
522
Printed Materials
1910 Rábacsanaki Molnár Lajos emlékezete 17 p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3506347
20194
522
Printed Materials
1919 Bp., a Liget Klub meghívója Turchányi Tihamér ,,Kommunisztikus törekvések a múltban" c. előadására noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509972
20195
522
Printed Materials
ca 1910 Szecessziós, dombornyomott meghívó vajai táncmulatságra 18x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506009
20196
522
Printed Materials
ca 1910 Debreceni Vámőrkerület nyilvántartás ruházat és egyéb felszerelési tárgyakról. Kitöltetlen 32p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen