Drucksachen

Zahl der Lose: 256

1853 Arad, id. ivándai Karácson István (1773-1853) kir. tanácsos halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, égetett lyukakkal, 39,5x25 cm
20148.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1862 Pápa, Vigyázó Zsuzsanna (1798-1862) halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 23x29 cm
20149.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1863 Eger, Bartakovics Béla egri érseknek az egri főegyházmegye klérusához címzett körlevele, sokszorosított, latin nyelven, lapszéli sérülésekkel
20150.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1868 A Borsszem Jankó c. élclap 4 db száma, kézzel színezett fametszetű címlapokkal
20151.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1869 Köpösd, Desfours Borbála grófnő (1789-1869), gróf Starhemberg Antal cs. kir. kamarás és kapitány özvegye, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kisebb lapszéli szakadásokkal, 20,5x27,5 cm
20152.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1872 Képes Újság 7. évfolyam 1-47. szám 764p. Korabeli szétesett félvászon kötésben, egy pár lap hiánnyal.
20153.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.; 1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.
20154.

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.;
1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1877 Mocsolád, "Báró Májthényi Józsefnő", szül. bonyhádi Perczel Vilma (1813-1877), kesselőkői báró Majthényi József kir. tanácsos, alispán feleségének halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
20155.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1880 3 db csipke litho szentkép
20156.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1880 4 db csipke litho szentkép 10x7 cm
20157.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1881 Szentmártonkáta, vattai Battha Ilona, özv. Viczián Andrásné halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, 22,5x29 cm
20158.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1881 Borsszem Jankó. XIV. évf. 677(1.) - 727. (51.) szám. Jan. 3 - dec. 18. Szerk.: Csicseri Bors. Teljes évfolyam. Bp., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Foltos, sérült, lapok jó állapotban
20159.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen