Antik

Zahl der Lose: 163

Áttört alpakka tálca, díszített 31 cm
14072.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900 Szecessziós fózolt szélű falitükör, fa hátlappal, kopással, néhol vakitos, 30,5x15 cm
14073.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Iparművész dobozka réz díszítéssel, betyárok. Jelzett 15x10 cm
14074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Titokláda. Antik ékszeres doboz, titkos rekesszel. XIX. sz. Kis repedéssel 18x12x10 cm
14075.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
cca 19. sz. közepe, Lakkozott japán díszdoboz tartón, lakksérüléssel, 19x19x11 cm
14076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Wm. A Rogers angol ezüstözött háromrészes szervírozó készlet, jelzett, m: 24 cm alatt
14077.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Mária és Jézus bronzírozott falidísz pár fa lapon, kopással, d: 20 cm
14078.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Antik japán csont okimono - Nő gyermekével. Jelzett, m: 7 cm
14079.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Art deco íróasztali szett, fa lapon felerősített kocka alakú fém tintatartók és tolltartó rész, hozzá levélbontó kés, kopással, 18x28 cm /// Art deco desk set, with cube-shaped metal inkwells and pen holder mounted on a wooden base, together with a letter opener, with wear, 18×28 cm
14080.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Neobarokk tükör. Faragott aranyozott fa, fazettált, hibátlan tükör. XX sz. közepe. 55x41 cm
14082.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Faragott jáde Buddha figura, fa talpon, 9x8 cm
14083.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Asztali feszület. Magyar, cca 19. sz. közepe - második fele, faragott fa, hiányokkal, m: 54 cm
14084.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen