Antik Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3485632
14072
522
Antique
Áttört alpakka tálca, díszített 31 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3485642
14073
522
Antique
cca 1900 Szecessziós fózolt szélű falitükör, fa hátlappal, kopással, néhol vakitos, 30,5x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3484635
14074
522
Antique
Iparművész dobozka réz díszítéssel, betyárok. Jelzett 15x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3485009
14075
522
Antique
Titokláda. Antik ékszeres doboz, titkos rekesszel. XIX. sz. Kis repedéssel 18x12x10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3488995
14076
522
32000
Antique
cca 19. sz. közepe, Lakkozott japán díszdoboz tartón, lakksérüléssel, 19x19x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3488663
14077
522
Antique
Wm. A Rogers angol ezüstözött háromrészes szervírozó készlet, jelzett, m: 24 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3351093
14078
522
Antique
Mária és Jézus bronzírozott falidísz pár fa lapon, kopással, d: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3490624
14079
522
26000
Antique
Antik japán csont okimono - Nő gyermekével. Jelzett, m: 7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3430295
14080
522
17000
Antique
Art deco íróasztali szett, fa lapon felerősített kocka alakú fém tintatartók és tolltartó rész, hozzá levélbontó kés, kopással, 18x28 cm /// Art deco desk set, with cube-shaped metal inkwells and pen holder mounted on a wooden base, together with a letter opener, with wear, 18×28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3487760
14082
522
15000
Antique
Neobarokk tükör. Faragott aranyozott fa, fazettált, hibátlan tükör. XX sz. közepe. 55x41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3488387
14083
522
Antique
Faragott jáde Buddha figura, fa talpon, 9x8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3484396
14084
522
Antique
Asztali feszület. Magyar, cca 19. sz. közepe - második fele, faragott fa, hiányokkal, m: 54 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen