Antik

Zahl der Lose: 163

Keleti szent faragott elefántcsont szobor, Kína, cca 1900, jelzett, m: 23 cm
14000.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
cca 1860 Japán lakkozott dísztál betéttel. Japán, Edo-kor, javítással, felületi sérüléssel, d: 34 cm
14001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
cca 1900 Szecessziós bőrbevonatos széthajtható fiókos szivartartó doboz, fedelében csont szivarvágóval, néhol kis sérüléssel, kulcs nélkül, egyik sarkánál sérüléssel 29x22x17 cm
14002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1930 Heintz Art Metal Shop "Weeping Willow Vase" art nouveau váza. Sterling ezüst rátétes patinás bronz, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
14003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm
14004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Sétapálca, faragott csont nyúlfej fogóval, kopással, h: 83 cm
14005.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mária a kisdeddel - kézzel festett görög ikon ezüst (Ag) lemez okláddal, jelzett, 27x22 cm
14006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
14007.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1900-1920 Fali feszület, Fémlemez korpusszal, javítással, 50x27 cm
14008.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Pantokrátor Krisztus - kézzel festett görög ikon, 1967, hátoldalon címkével, 24x17 cm
14009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Szent András - kézzel festett görög ikon, hátoldalán certifikáttal, 23x18 cm
14010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1880-1890 Corset Paris párizsi menyasszonyi ruha fűző, jelzett, kis foltokkal, csipke széllel, rendkívül ritka gyűjtői darab!
14011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen