Antik Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3469983
14024
522
Antique
Quist német art deco ezüstözött váza, üveg betéttel, jelzett, m: 30,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3470196
14025
522
4200
Antique
Erdélyi üvegre festett szentkép, cca 1900, kopott, 43x33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3470195
14026
522
4200
Antique
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3473458
14027
522
5500
Antique
Kínai faragott fa doboz, sérüléssel, 23x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3473459
14028
522
5500
Antique
cca 1940 Brutalista fa és réz gyertyatartó pár, m: 40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3502723
14029
522
Antique
cca 20. sz. eleje, Kínai sárkánymintás falidísz, folttal, kis sérüléssel, 115x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3502715
14030
522
Antique
Terítő. cca 18. sz. második fele, magyar, fémszállal hímzett, sérüléssel, 85x42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3502668
14031
522
24000
Antique
Mária a kisdeddel - modern ikon ezüst (Ag) okláddal, jelzett, 24x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3473410
14032
522
Antique
Ezüstözött amerikai kancsó, jelzett, m: 18.,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3144394
14033
522
36000
Antique
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3361858
14034
522
42000
Antique
ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3473260
14035
522
40000
Antique
Tardosi vörös mészkő posztamens. Tartófelület d: 22 cm, m: 60 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen