Antik Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3508218
14000
522
40000
Antique
Keleti szent faragott elefántcsont szobor, Kína, cca 1900, jelzett, m: 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3502703
14001
522
40000
Antique
cca 1860 Japán lakkozott dísztál betéttel. Japán, Edo-kor, javítással, felületi sérüléssel, d: 34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3507752
14002
522
30000
Antique
cca 1900 Szecessziós bőrbevonatos széthajtható fiókos szivartartó doboz, fedelében csont szivarvágóval, néhol kis sérüléssel, kulcs nélkül, egyik sarkánál sérüléssel 29x22x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3505387
14003
522
40000
Antique
cca 1930 Heintz Art Metal Shop "Weeping Willow Vase" art nouveau váza. Sterling ezüst rátétes patinás bronz, jelzett, hibátlan, m: 29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3491981
14004
522
38000
Antique
Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3505926
14005
522
Antique
Sétapálca, faragott csont nyúlfej fogóval, kopással, h: 83 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3504977
14006
522
28000
Antique
Mária a kisdeddel - kézzel festett görög ikon ezüst (Ag) lemez okláddal, jelzett, 27x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3232414
14007
522
Antique
Rusói István Karcag, kerámia fali dísz bronz keretben, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3505924
14008
522
Antique
cca 1900-1920 Fali feszület, Fémlemez korpusszal, javítással, 50x27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3504971
14009
522
Antique
Pantokrátor Krisztus - kézzel festett görög ikon, 1967, hátoldalon címkével, 24x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3504963
14010
522
Antique
Szent András - kézzel festett görög ikon, hátoldalán certifikáttal, 23x18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3507852
14011
522
Antique
1880-1890 Corset Paris párizsi menyasszonyi ruha fűző, jelzett, kis foltokkal, csipke széllel, rendkívül ritka gyűjtői darab! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen