https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 163

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tevecsont díszdoboz, réz szerelékkel, 11x14 cm
1
14097.

Tevecsont díszdoboz, réz szerelékkel, 11x14 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Torontáli kisszőnyeg, 55x36 cm
1
14098.

Torontáli kisszőnyeg, 55x36 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm
1
14099.

Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.
1
14100.

cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm
1
14101.

Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
14102.

cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm
1
14103.

Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm
1
14104.

Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm
1
14105.

Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm
1
14106.

Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!
1
14107.

cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm
1
14108.

Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse