Antik Zahl der Lose: 163
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239693
14121
522
6500
Antique
Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3346723
14122
522
Antique
Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3339262
14123
522
14000
Antique
6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3346060
14124
522
6500
Antique
Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3347123
14125
522
Antique
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3350853
14126
522
6500
Antique
2 darab antik ecsettartó, bambusz, Kína, cca 1900, egyik faragott, repedéssel, m: 12-26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3325873
14127
522
9500
Antique
Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3047415
14128
522
7500
Antique
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3047421
14129
522
7500
Antique
Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
2964696
14130
522
6500
Antique
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2938088
14131
522
4800
Antique
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
2976164
14132
522
Antique
Márvány íróasztali készlet bronz sas szoborral. Tintatartóval (betét nélkül), tolltartóval két tapperrel (egyik teteje hiányzik), egy hamutállal. Nagy mérete 35x24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen