Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3448072
26060
522
Jewellery and precious metal items
3 darab 1 koronás ezüst (Ag) érméből készült bross, h: 6 cm, bruttó 16g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3448049
26061
522
Ezüst (Ag) szafari medál, jelzett, bruttó 10,9g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3282586
26062
522
42000
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3448052
26063
522
Orosz ezüst (Ag) gyűrű, agát berakással, m:54, jelzett, bruttó 7,1g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3448038
26064
522
Iparművész ezüst (Ag) fülbevaló pár, klipsz, jelzés nélkül, h: 4 cm, 16g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3448198
26065
522
Ezüst (Ag) pecsételő, h:7cm, jelzés nélkül, nettó 7,7g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3447995
26066
522
Ezüst (Ag) nyelű kakaószóró kanál, jelzett, h: 16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3447972
26067
522
2 darab Ezüst (Ag) nyelű kanál, jelzett, h: 17,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3282585
26068
522
42000
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag gyűrű, jelzett (br. 33,85g/0.925), méret: 52 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
2927807
26069
522
28000
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3361842
26070
522
Citrin párna csiszolással, 12,12 Ct. tanúsítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3361631
26071
522
Citrin párna csiszolással, 10,58 Ct. tanúsítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen