Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3508489
26048
522
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, h. 6,5 cm, nettó 4,6g, tokban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3511148
26049
522
Kézzel készült fém gyűrű, rubin, smaragd, gránát, opál berakásokkal, m: 56 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3510947
26050
522
Gyöngysor sérült ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3511142
26051
522
Lapis lazuli nyaklánc ezüst (Ag) kapoccsal, h: 46 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3503637
26052
522
55000
Ezüst (Ag) tárca, jelzett, 8x10 cm, bruttó 142g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3502300
26053
522
2 db ezüst gyűrű, jelzett br 8,41 g m: 56 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3489016
26054
522
15000
Furla olasz ezüst (Ag) szerelékes nyaklánc, jelzett, tartószütyővel, bruttó 12,7g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3492913
26055
522
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyánnal, Jelzett., 2,52 g m: 59 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3492928
26056
522
Ezüst (Ag) gyűrű, Nefertiti figurájának díszítésével, jelzett, m: 59, 6,8g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3503640
26057
522
50000
Ezüst (Ag) tárca, jelzett, 8,5x8 cm, bruttó 121g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3487477
26058
522
Ezüst (Ag) borítású kefe, jelzett, h: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3487476
26059
522
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen