Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 126

14K arany (Au) fülbevaló zöld kalcedon kövekkel 5 cm
26084.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
14K arany női mandzsetta, tigrisszem. jelzett br 6 g 3,5 cm
26085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Olasz arany (Au) gyűrű, 14K, m: 54, jelzett, nettó 3,3g
26086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Arany (Au) fülbevaló pár. 1966-1988 közötti fémjel, Pénzverő gyártójel, 14 karátos arany,gránát berakással, bruttó 1,23g
26087.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Arany (Au) gyűrű, 14K, m:56, jelzett, bruttó 8,3g
26088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Olasz arany (Au) bokalánc, jelzett, 14k, nettó 3,21g
26089.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Ezüst (Ag) nyelű 2 darab szervírozó, jelzett, h: 16-20 cm
26090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Arany (Au) gyűrű, 1966-1998 közötti fémjel, Pénzverő, 14 karátos arany, m: 63, nettó 3,2g
26091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Arany (Au) gyűrű, kővel, 18k, jelzés nélkül, m: 50, bruttó 2,03g
26092.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jorma Laine (1930-2002): "Ice" nyaklánc. Ezüst (Ag), jelzett, nettó 38g
26093.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, jelzett, bruttó 1,7g
26094.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Édesvízi gyöngysor arany (Au) kapoccsal, 14K, h: 44cm
26095.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen